Ana Sayfa

Kompen

Cam Balkon

Korkuluk

İletişim

 

 
GÜLER PEN; 2000 yılından günümüze Konyada Pvc kapı pencere, Cam balkon ve Alüminyum Korkuluk  imalat ve Pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla  ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Geçmişten bugüne biriktirdiği deneyimle günümüz teknolojisini harmanlayan firmamız,  PAKPEN  PVC Pencere ve kapı sistemlerinin yetkili üretici bayisi olmuştur.

Firmamız; Geçen zaman içinde, anahtar teslimi olarak pek çok site, apartman, iş merkezi ve villa gibi iş ve yaşam alanlarının pvc kapı ve pencere işlerini taahhüt ettiği zamanda tamamlayarak, sorunsuzca teslimini gerçekleştirmiştir. 
 
Misyon;

Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, ismimizin anılan ve aranan bir marka haline getirmektir.

Vizyon;

Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..
 
GÜLER PEN
PVC Kapı Pencere Sistemleri